13
Transport międzynarodowy

Międzynarodowy transport i spedycja całopojazdowa to bez wątpienia "core business" naszej firmy. Realizujemy przewozy we wszystkich kierunkach europejskich. Oferujemy zarządzanie transportem dla naszych klientów w oparciu o flotę ponad 450 samochodów różnego typu. 

 

Nasza własna flota uzupełniona jest flotą długoterminowych podwykonawców. Wielu z nich współpracuje z nami od początku powstania naszej firmy.

 

Częścią usług transportowych oferowanych przez Erontrans są przewozy ładunków o podwyższonej wartości, realizowane naczepami typu BOX, ciągnikami wyposażonymi w specjalne systemy alarmowe i monitorowanymi 24/7.

 

Posiadamy również naczepy o podwyższonej kubaturze, typu MEGA.

 

Na życzenie klienta oferujemy dostawy „just in time” oraz dostawy ekspresowe z wykorzystaniem podwójnych obsad oraz systemu wymiany kierowców. Przy tego typu przewozach, w określonych krajach wykorzystujemy sieć bezpiecznych miejsc parkingowych.

 

Zapewniamy kontrolę nad jakością usług poprzez stałe monitorowanie kluczowych czynników, takich jak np. odbiory na czas, dostawy na czas czy komunikacja z klientem.