30
Polityka firmy

Jesteśmy spedytorem – integratorem logistycznym, którego celem jest pomoc Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z przemieszczaniem towarów. Zobowiązujemy się spełnienia wszelkich niezbędnych wymagań, w tym dotyczących naszych aspektów środowiskowych, oraz do ciągłego doskonalenia skuteczności naszego Systemu Zarządzania oraz zapobiegania zanieczyszczeniom.Chcemy pomagać w bezpiecznym poruszaniu się po coraz bardziej skomplikowanych transakcjach handlu zagranicznego oraz projektach logistycznych.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom obsługi, oraz atrakcyjne warunki współpracy. Prowadzimy naszą działalność przestrzegając zasad dobrej praktyki higienicznej i produkcyjnej, a także przepisów ochrony środowiska. Dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa przewożonych i przechowywanych produktów spożywczych.

 

Naszym dążeniem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom Klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań, jednocześnie kładąc nacisk na ograniczanie emisji i właściwą gospodarkę odpadami. Satysfakcja Klientów jest naszą radością!

 

Założyciel

Henryk Eron