28
Witamy na stronach firmy Erontrans

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie. Mamy nadzieję, że odnajdziecie Państwo informacje, których szukacie i nasza strona okaże się łatwym i przyjemnym narzędziem w komunikacji z Erontrans. Mamy również nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące działania strony bardzo prosimy o kontakt z działem marketingu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

 

Nowe połączenie intermodalne z polskich portów do Strykowa
Erontrans uruchomił nowy terminal kontenerowy w Strykowie, 20 km od Łodzi . Stryków leży na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, północ-południe, wschód-zachód. Jest to ważne miejscem na logistycznej mapie Polski dla wielu magazynów dystrybucyjnych, gdzie łańcuchy dostaw intermodalnych stają się wyjątkowo atrakcyjnym i racjonalnym rozwiązaniem.
Ładunki z gdyńskich terminali BCT i GCT są obsługiwane dwa razy w tygodniu , podczas gdy DCT jest podłączony do terminala intermodalnego w Strykowie, dedykowanym połączeniem kolejowym raz w tygodniu.

Obiekt w Strykowie rozpoczął swoją działalność w dniu 3 marca 2014 r. i oferuje tor o dł. 350 m długości, plac o pow. 6.000 m2 oraz pojemności do 600 TEU. Terminal jest przeznaczony do obsługi zarówno kontenerów 20’/40’/45’ jak i naczep typu huckepack. Warto zauważyć, iż jest to już drugi terminal kontenerowy, oprócz Radomska, obsługiwany przez Erontrans. Firma planuje rozwijać istniejące połączenia intermodalowe przyłączając je do międzynarodowej sieci kolejowych połączeń.
 
     Trans.eu Certified Forwarder